pl en de fr

Wydarzenia o bezpieczeństwie

W dniach 5-6 września br. funkcjonariusze KRP W-wa V oraz pracownik delegatury BBiZK w dzielnicy Żoliborz, promowali bezpieczne zachowania dzieci w drodze do szkoły

W dniu 29 lipca br. w kinie "Wisła" odbyło się spotkanie dla uczestników "Lata w Mieście" zorganizowane przez Komendę Rejonową Policji Warszawa V oraz żoliborską delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego m.st. Warszawy.

W siedzibie Klubu „Promyk” Żoliborskiego Ośrodka Pomocy Społeczne przy ulicy Kazimierza Promyka 5 przedstawiciele Delegatury Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Żoliborz oraz Referatu Profilaktyki Straży Miejskiej m.st. Warszawy zorganizowali w dniu 16 maja br. szkolenie i pokaz dla seniorów z udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrożenia życia.

W ramach zajęć profilaktycznych służących zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszym mieszkańcom Żoliborza realizowanych przez Delegaturę Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Dzielnicy Żoliborz wraz Wydziałem Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii Komendy Rejonowej Policji Warszawa V, w dniu 14 maja br. przeprowadzono spotkanie z dziećmi Przedszkola nr 433 przy ul. Rydygiera 8a. Zajęcia zrealizowano w trzech grupach, w których uczestniczyło 123 przedszkolaków.

W dniu 7 marca 2019 r., przed świętem „Dnia Kobiet”, w Klubie „Promyk” przy ulicy Kazimierza Promyka 5, odbyło się spotkanie z mieszkankami-seniorkami osiedla „Kępa Potocka”.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza