pl en de fr
26-06-2020

Życzenia Rady i Zarządu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy z okazji zakończenia roku szkolnego

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi! Drodzy Uczniowie!

Kilka ostatnich miesięcy to był okres nadzwyczajnych wyzwań zarówno edukacyjnych oraz społecznych, jak i organizacyjnych.

Dyrektorzy, nauczyciele i pracownicy oświaty nagle znaleźli się w zupełnie nowych dla siebie realiach nauczania zdalnego, nowej organizacji czasu pracy i konieczności dostosowania lekcji klasowych do niecodziennych warunków. Doceniamy ogrom wysiłku włożonego w to, aby nauka zdalna była realizowana oraz by lekcje online były dla uczniów ciekawe, inspirujące i zachęcające do nauki. Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli to nowe wyzwanie i podołali mu.

Dziękujemy również rodzicom, bez wsparcia których edukacja zdalna byłaby niemożliwa. Byli Państwo ogromnym wsparciem dla dzieci, a Państwa cierpliwość przeszła nadzwyczajną próbę.

Wiemy też, że i dla uczniów był to wyjątkowy czas. Codziennie musieliście znaleźć w sobie siłę, by z zapałem zdobywać wiedzę we własnym domu. Edukacja zdalna była bardzo trudna, ale udało się Wam odnaleźć w tych nowych realiach i świetnie sobie poradziliście.

Wszystkim gratulujemy sukcesów w nauczaniu i nauce!

Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek i mamy nadzieję, że będziecie mieli udane wakacje. Zadbajcie o siebie, bądźcie zdrowi i pełni energii oraz nowych, inspirujących pomysłów.

Uczniom przypominamy, że lato można ciekawie spędzić również w naszej pięknej Warszawie uczestnicząc w zajęciach w ramach akcji „Lato w mieście”.

Do zobaczenia we wrześniu, mamy nadzieję, już w szkolnych murach!

Rada i Zarząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza