pl en de fr

Informujemy, że pływalnia OSiR Żoliborz przy ul. Potockiej 1 jest już czynna!

 

Godziny otwarcia i zasady korzystania z obiektów OSiR są zamieszczone na stronie internetowej: https://osir-zoliborz.waw.pl/ 

Zapraszamy!

Informujemy, że od dnia 03.07.2020 r. piątkowe zajęcia Zumby będą odbywać się w nowej lokalizacji – hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 267 przy ul. Braci Załuskich 1.

Pięć tysięcy maseczek uszyli w ramach wolontariatu harcerze z Hufca Związku Harcerstwa Polskiego Warszawa Żoliborz, które za pośrednictwem Urzędu Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy przekazane zostały potrzebującym mieszkańcom Żoliborza. Szycie maseczek odbywało się w ramach akcji #żoliborzszyjemaseczki i #stołeczneszyciemaseczek.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Żoliborza za udział w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w 2020 r. Według danych Państwowej Komisji Wyborczej, frekwencja w Warszawie wyniosła 73,25%, a na Żoliborzu 77,57%, co daje naszej dzielnicy czwartą pozycję za Wilanowem, Wesołą oraz Wawrem. Głos w naszej dzielnicy oddało 32 197 osób.

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół i Placówek Oświatowych, Nauczyciele, Rodzice, Pracownicy Administracji i Obsługi! Drodzy Uczniowie!

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza