pl en de fr
29-01-2021

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Plakat z koncertu zespołu „Poparzeni Kawą Trzy”, który na Żoliborzu zorganizował Urząd Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy jest do wylicytowania na aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Plakat z autografami wszystkich członków zespołu przekazał przewodniczący Rady Dzielnicy – Piotr Wertenstein- Żuławski. Orkiestra zagra 31 stycznia2021 roku już po raz 29.

Ofertowany na aukcji dla WOŚP plakat podpisali wszyscy członkowie zespołu: Roman  Osica, Jacek Kret, Wojciech Jagielski, Krzysztof Zasada, Mariusz Gierszewski, Marian Hill oraz Piotr Sławiński. Plakat w formacie B1 (wymiary 707 x 1000 mm) został oprawiony w ramkę w kolorze srebrnym i jest gotowy do zawieszenia.

- Po raz pierwszy samorząd Żoliborza przyłącza się do finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy wesprzeć tę szlachetną akcję. Na aukcję oddajemy plakat z ostatniego wydarzenia zorganizowanego przez nasz Urząd przed wybuchem epidemii. Mamy nadzieję, że będzie to miła pamiątka nie tylko dla licznych uczestników tego koncertu, ale także dla fanów zespołu – mówi przewodniczący Rady Dzielnicy Żoliborz m.st. Warszawy, Piotr Wertenstein-Żuławski.

O naszym plakacie z koncertu zespołu „Poparzeni Kawa Trzy” na Żoliborzu mówił na żywo Jurek Owsiak w #99 wydaniu Domowej Orkiestry na fanpage WOŚP. Szukajcie tej informacji w 00:33:50 minucie środowego wydania z 27 stycznia: https://www.facebook.com/wosp/videos/874217360044920 .

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/plakat-z-koncertu-zespolu-poparzeni-kawa-trzy-10171475986

8 marca 2020 roku z okazji Dnia Kobiet, zespół „Poparzeni Kawą Trzy” zagrał swój ostatni koncert na żywo z udziałem publiczności właśnie na Żoliborzu. Dodatkowo, tego dnia mieszkanki Żoliborza otrzymały od członków zespołu „tradycyjne goździki”, a na wszystkich uczestników imprezy czekał słodki poczęstunek.

W 2021 r. z powodu koronawirusa, finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się 31 stycznia. Zgodnie z hasłem „Finał z głową – dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy”, zebrane środki zostaną przekazane na wsparcie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

WOSP Zoliborz Poparzeni Kawa Trzy plakat

Zapraszamy do licytacji :)

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza