pl en de fr
25-03-2021

Złota Szkoła tytuł dla LXIV Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum Elektronicznego nr 3

Żoliborskie szkoły ponadpodstawowe: LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S.I. Witkiewicza oraz Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” uplasowały się w gronie najlepszych szkół w Polsce w Rankingu Liceów Ogólnokształcących i Techników 2021 i zdobyły tytuł „Złotej Szkoły”.


LXIV Liceum Ogólnokształcące im. S.I. Witkiewicza zajęło 10 miejsce wśród Warszawskich Liceów Ogólnokształcących, a Technikum Elektroniczne nr 3 im. Żołnierzy Armii Krajowej „Żywiciel” również jest na 10 pozycji tyle, że w rankingu Mazowieckich Techników. Ranking organizowany jest co roku przez Fundację Perspektywy.

Dyrektorzy ww. szkół otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta m. st. Warszawy.

- Znalezienie się wśród laureatów to wyjątkowe wyróżnienie, ale sukces nie byłby możliwy bez solidnej, pełnej zaangażowania pracy dyrektora, całego grona pedagogicznego i wspaniałych uczniów szkoły. To także dowód profesjonalizmu i najwyższych standardów nauczania – pisze w liście do dyrektorów wyróżnionych szkół Rafał Trzaskowski, prezydent m. st. Warszawy

Gala laureatów Rankingu Liceów Ogólnokształcących 2021 i Rankingu Techników 2021 Perspektywy odbędzie się wirtualnie 26 marca 2021 r, podczas której zaprezentowane zostaną najlepsze warszawskie szkoły ponadpodstawowe. W tym roku Ranking Liceów Warszawskich Perspektywy obchodzi swoje 30-lecie, a łączny Ranking Liceów i Techników Perspektywy 2021 został przygotowany przez "Perspektywy" już po raz dwudziesty trzeci.

  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie Facebook
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie twitter
  • Przejdź do profilu Urzędu Dzielnicy Żoliborz w serwisie youtube
Śladami Powstańczego Żoliborza